חייגו אלינו: 072-33-80-271

תביעת ביטוח סיעודי

בישראל, אחת הפוליסות החשובות והנפוצות ביותר שאנשים נוהגים להחזיק למען הבטחת ביטחונם בעתיד, היא ביטוח סיעודי.

את הביטוח ניתן לעשות דרך קופת החולים או מקום העבודה ואנשים רבים רוכשים את הפוליסה בצורה פרטית, מאחת מחברות הביטוח הקיימות.

מאחר ובמצב הנוכחי, חברות הביטוח נוטות לא פעם לדחות תביעת ביטוח סיעודי, תביעות ביטוח נכות וכן תביעות נגד ביטוח בנושאים אחרים מנימוקים שונים, מומלץ כי בכל הנוגע אל תביעות סיעוד עו”ד מומחה יטפל עבורכם.

מטרת הביטוח
כאשר רוכשים פוליסת ביטוח סיעודי, לרוב מדובר בתנאים קבועים כנגד תשלום דמי ביטוח תקופתיים למשך כל החיים, שגובהם נקבע בהתאם לבחינת המצב הרפואי של המבוטח, גיל ההצטרפות ועוד.

הפוליסה למעשה מאפשרת קבלת פיצוי כספי במקרה שבו מתעורר הצורך בהשגחה וטיפול צמודים בשל מצב סיעודי. הכוונה היא למצב שבו האדם אינו מסוגל לדאוג לעצמו לבד וזקוק לסיוע בביצוע של פעולות בסיסיות בחיי היום יום, לדוגמה – לאכול ולשתות, להתרחץ, לקום ולשכב, להתלבש ולהתפשט, לשלוט על הסוגרים או בשל מחלת האלצהיימר או דמנציה. הכספים המתקבלים מחברת הביטוח, לאחר אישור תביעת ביטוח סיעודי, מקנים לחולה את האפשרות לקבל עזרה של מטפל, לעבור למוסד ייעודי ועוד.

מה ניתן לעשות?
אנשים רבים, בין אם קשישים או צעירים, עלולים להגיע למצב בו הם אינם יכולים לבצע פעולות יומיומיות בסיסיות ולהזדקק לעזרה של מטפל סיעודי חיצוני. קבלת הסיוע מותנית בהגשת תביעת ביטוח סיעודי נגד חברת הביטוח, אם על ידי קרובי משפחה, חברים או עורכי דין מקצועיים העוסקים בכך באופן שוטף, בכדי לזכות בתגמולי הסיעוד מכוח פוליסת הביטוח.

תביעות ביטוח נכות, תביעת ביטוח סיעודי או תביעות נגד ביטוח אחר יכולות להסתיים בהצלחה ובמהירות כאשר נעזרים בשירותי המרכז לבריאות החולה. כך, תביעות סיעוד עו”ד בקיאים ומיומנים מטפלים ונותנים מענה מיטבי לנימוקי הדחייה שמעלה החברה המבטחת.

בכל תביעת רשלנות עורך דין מומחה מטפל מתחילתה ועד סופה, על הצד הטוב ביותר. לכן, בין אם אתם זקוקים לסיוע של עורך דין רשלנות שיניים או עו”ד רשלנות בהריון אנא פנו אל המרכז לבריאות החולה ותהיו בטוחים שאתם בידיים הכי טובות שיש. לקבלת יעוץ ראשוני חינם מעורכי דין מובילים בתחום בנושא “מימוש זכויות רפואיות” מלאו פרטים בטופס הבא או חייגו 0723380271.

סגירת תפריט
נגישות