חייגו אלינו: 072-33-80-271

עורך דין תביעות נגד חברות הביטוח

תביעת זכויות יכולה להיעשות ביחס למגוון נרחב של תחומים – תביעה נגד חברות ביטוח, תביעת סיעוד במוסד לביטוח לאומי, תביעה של קניין רוחני וזכויות יוצרים ועוד.

בכל הנוגע אל תביעת זכויות רפואיות מכוח פוליסת ביטוח אישית, רצוי כי תביעה נגד חברות ביטוח למימוש הזכויות, תעשה על ידי עורך דין תביעות נגד חברות הביטוח העובד בשיתוף עם המרכז לבריאות החולה. בדרך זו, תוכלו להגדיל את סיכויי ההצלחה של התביעה.

חשוב לדעת, כי כל תושב המדינה בן 18 ומעלה מחויב לפי חוק לשלם דמי ביטוח לאומי ולהיות מבוטח דרך ביטוח לאומי. זאת, מתוך רצון המדינה לספק הגנה לתושביה בעת מצוקה. אולם, פעמים רבות הדרך למימוש הזכאות המגיעה מהמדינה אינה קלה ויש לצלוח בירוקרטיה מעייפת ופנייה לערכאות משפטיות.

הוראות החוק
חוק חוזה הביטוח, תשמ”א – 1981 הוא החוק המרכזי בדיני הביטוח בישראל. סעיף 1 לחוק מגדיר את מהותו של חוזה ביטוח וקובע כי: “חוזה ביטוח הוא חוזה בין מבטח לבין מבוטח המחייב את המבטח, תמורת דמי ביטוח, לשלם, בקרות מקרה הביטוח, תגמולי ביטוח למוטב.”

איך מומלץ לפעול?
כל עורך דין תביעות נגד חברות הביטוח יודע כי חברות הביטוח והמערכות המגבות אותן מחזיקות בכוח רב אל מול האזרח הקטן. יחד עם זאת, עורך דין תביעות נגד חברות הביטוח מקצועי ומנוסה, המתמחה בכך יכול להתמודד בצורה מעולה עם שלבי הטיפול בתיק, לזכות בתביעה ולהוציא מהחברה את מלוא הפיצוי הכלכלי.

המרכז לבריאות החולה הוא גורם מקצועי אשר נועד לסייע לאנשים בציבור לממש את זכויותיהם הרפואיות מול חברות הביטוח לרבות הגשה של תביעת סיעוד במוסד לביטוח לאומי. מאז שהוקם המרכז ועד היום, היוא סייע בהצלחה רבה למאות קשישים ואלפי חולים לקבל מחברות הביטוח מענקים וקצבאות חודשיות בסכומים של עשרות מיליוני שקלים. זאת, תוך שיתוף פעולה עם עורך דין תביעות נגד חברות הביטוח מהשורה הראשונה.

לקבלת יעוץ ראשוני חינם מעורכי דין מובילים בתחום בנושא “מימוש זכויות רפואיות” מלאו פרטים בטופס הבא או חייגו 0723380271.

סגירת תפריט
נגישות