חייגו אלינו: 072-33-80-271

עורך דין רשלנות בלידה

בישראל מוגשות מדי שנה תביעות שונות לפיצויים בגין רשלנות רפואית בתחומים רפואיים דוגמת רשלנות בלידה, רשלנות אונקולוגיה, רשלנות באסתטיקה, רשלנות בכירורגיה ועוד. עורך דין רשלנות בלידה מטפל במגוון סיטואציות הנוגעות להריון ולידה, שהיא הליך טבעי אך מורכב, בהן טיפול רפואי לקוי או טיפול שאינו ניתן במועד וגרמו לנזקים רפואיים חמורים אצל האם היולדת ו/או בעובר.

בכל מקרה של רשלנות רפואית, מומלץ לפנות אל המרכז לבריאות החולה, הפועל יחד עם עורכי דין מובילים בתחומם לרבות עורך דין רשלנות בלידה, במטרה לעזור לחולים לממש את זכויותיהם הרפואיות מול חברות הביטוח ולשפר את איכות חייהם. מדובר בעורכי דין מנוסים, בעלי התמחות ספציפית במגוון נושאים, בעלי ניסיון עשיר בטיפול במקרים דומים ובעלי הצלחות בפועל בזכייה בתיקים.

רשלנות רפואית
זהו תחום שצמח מעוולת הרשלנות המוגדרת בפקודת הנזיקין. רופא או כל אדם המטפל בחולים, נדרש לפעול בסבירות ולקיים סטנדרט התנהגות, מיומנות ומידת זהירות לפי הנהוג בתחום בו מדובר. זאת, בכדי להימנע מגרימת נזקים בשל מתן טיפול רשלני ופנייה אל עורך דין רשלנות בלידה או אחר.

דרך הפעולה המומלצת
במידה שמתעורר אצלכם או אצל היקרים לכם חשד כלשהו, לפגיעה פיזית או נפשית בשל רשלנות רפואית, מומלץ לפנות במהרה אל המרכז לבריאות החולה ולהתייעץ עם עורכי דין מומחים בתחום הרלבנטי.

במסגרת הטיפול המשפטי, יבחן עורך הדין את נסיבות המקרה, יקרא בעיון את המסמכים הרפואיים ויוכל לייעץ בנוגע לדרכי הפעולה האפשריות – אם מתקיימת עילה משפטית להגשת תביעה, האם ואת מי כדאי לתבוע, מהו סכום הפיצוי הכספי המשוער ועוד.

לסיכום
אם יש לכם תביעה כל שהיא נגד חברת הביטוח, אם בנושא רשלנות אונקולוגיה, רשלנות בלידה, רשלנות באסתטיקה, רשלנות בכירורגיה, תביעה סיעודית ועוד, תוכלו לחייג למשרדי המרכז לבריאות החולה ולקבל ייעוץ ראשוני חינם מעורך דין מומחה בתחום הספציפי בו מדובר כולל עורך דין רשלנות בלידה מקצועי ומנוסה. אל תהססו – לקבלת יעוץ ראשוני חינם מעורכי דין מובילים בתחום בנושא “מימוש זכויות רפואיות” מלאו פרטים בטופס הבא או חייגו 0723380271.

סגירת תפריט
נגישות