חייגו אלינו: 072-33-80-271

עורך דין מימוש זכויות רפואיות

כיום, ישנם מצבים רפואיים רבים בגינם זכאים חולים לקבל סכומי כסף לא מבוטלים היכולים לאפשר להם להתמודד בצורה טובה יותר עם המחלה ולהביא לשיפור באיכות חייהם. כך, לאור מצב רפואי לקוי כתוצאה מתאונה, אירוע מוחי, מחלות כגון אלצהיימר ו-ALS, קביעת אחוזי נכות ועוד.

מכאן, בכל הנוגע לתביעות פיצויים, ליווי של עורך דין מימוש זכויות רפואיות, עורך דין מימוש זכויות ALS, עורך דין מימוש זכויות אירוע מוחי או עורך דין מימוש זכויות חולי אלצהיימר הוא קריטי כבר מראשית הדרך. טיפול של עורך דין מימוש זכויות רפואיות מקצועי ומנוסה, המעורה בהתנהלות הגופים השונים, יש בו כדי לחסוך מהמטופל הוצאת אנרגיה מיותרת, משאבים, עוגמת נפש ויכול לזרז את תהליך מתן הפיצוי הכספי.

תפקיד עורך הדין
ככלל, כל עורך דין מימוש זכויות רפואיות, בין אם עורך דין מימוש זכויות ALS, עורך דין מימוש זכויות אירוע מוחי או עורך דין מימוש זכויות חולי אלצהיימר, נמצא בסיטואציה לא רגילה של הענקת סיוע משפטי לחולים בעודם במצבים קיצוניים קשים. לא פעם עורך דין מימוש זכויות רפואיות נדרש לייצג חולים אשר אינם יכולים לדבר ולהביע את עצמם, הנמצאים בשלבי מחלה מתקדמים, אנשים שעברו אירוע מוחי, כך שהאחריות המוטלת על כתפיו היא רבה ביותר.

יתרה מכך, ישנה חשיבות מכרעת לדרך ניהול התיק על ידי עורך הדין המטפל. עורך הדין נדרש לגלות רגישות ויכולת אמפטית גבוהה לצד הפגנת אסרטיביות ולוחמנות בעת הצורך. חשוב לדעת לזהות מהו הפתרון המתאים ביותר עבור החולה בהתאם למצב הרפואי בו הוא נמצא, גם אם הפתרון הוא בדרכי גישור ופשרה.

למי לפנות?
המרכז לבריאות החולה הוא מוסד ללא כוונת רווח (מלכ”ר), העובד בשיתוף פעולה עם צוות של עורכי דין איכותיים מובילים בתחומם. מיום שהוקם, המרכז לבריאות החולה העניק סיוע לאלפי חולים במימוש זכויותיהם הרפואיות מול חברות הביטוח.

הנכם מוזמנים לפנות כעת לקבלת יעוץ ראשוני חינם מעורכי דין מובילים בתחום בנושא “מימוש זכויות רפואיות” מלאו פרטים בטופס הבא או חייגו 0723380271.

סגירת תפריט
נגישות