חייגו אלינו: 072-33-80-271

עו"ד זכויות רפואיות

אנשים רבים מקרב הציבור בארץ הסובלים ממגוון בעיות וליקויים רפואיים בגין פציעות, מחלות ותאונות, כלל אינם ערים לכך שמצבם הבריאותי הלקוי יכול לזכות אותם בתגמול כספי מגורמים שונים, בהם המוסד לביטוח לאומי, חברות הביטוח, קרנות הפנסיה, מס הכנסה, משרד הביטחון ועוד. זאת, באמצעות עו”ד מימוש זכויות רפואיות כמו גם עו”ד פנסיית נכות, עו”ד רשלנות באסתטיקה, במטרה לנסות ולהקל על שגרת יומם לאור המגבלה הפיזית ו/או הנפשית ממנה הם סובלים.

איך לממש זכויות רפואיות?
במקרה חלילה של מחלה או פגיעה, מומלץ ביותר לפנות מיד אל עו”ד זכויות רפואיות בכדי למקסם את מימוש הזכויות הרפואיות – המרכז לבריאות החולה מהווה גורם מקצועי מוסמך במתן סיוע לחולים במימוש זכויותיהם הרפואיות מול חברות הביטוח, במטרה להקל ולשפר בתוך כך את איכות חייהם. זאת, באמצעות שיתוף פעולה עם עו”ד מימוש זכויות רפואיות, עו”ד פנסיית נכות, עו”ד רשלנות באסתטיקה, עו”ד זכויות רפואיות מובילים בתחומם, שיעשו ככל שביכולתם למקסם את ההצלחה בתביעות השונות המוגשות נגד חברות הביטוח.

חשוב לציין, כי למועד הפנייה אל עו”ד זכויות רפואיות חשיבות מכרעת במימוש הזכויות הרפואיות השונות. לעתים, אנשים נוטים לדחות את עריכת הבירור והאבחון הרפואי עד לרגע האחרון ועשויות להיות לכך השלכות, כיוון שיתכן ואחרי גיל מסוים הם לא יהיו זכאים לקבלת קצבאות מסוימות, גם אם הם עונים על התנאים. לפיכך, מומלץ לא להשתהות ולפעול באופן מיידי מול הגורמים המקצועיים.

המלצה חמה
המרכז לבריאות החולה מתמחה בסיוע לאלפי לקוחות מרוצים לממש את זכויותיהם הרפואיות במלואן, אם בשל מחלות, פציעות, פגיעות, תאונות, נכויות ולקויות רפואיות שונות. זאת, באמצעות צוות של עו”ד זכויות רפואיות מן השורה הראשונה, אשר ישמחו להעניק לכם שירות מקצועי, אישי ואדיב.

חשוב שתדעו כי במגוון מקרים רפואיים של מחלה, פציעה או כל בעיה רפואית אחרת אשר מונעת מכם לתפקד באופן עצמאי, יכול להיות כי אתם יכולים לקבל פיצוי כספי. לקבלת יעוץ ראשוני חינם מעורכי דין מובילים בתחום בנושא “מימוש זכויות רפואיות” מלאו פרטים בטופס הבא או חייגו 0723380271.

סגירת תפריט
נגישות